Reklamı Kapat

2011 Şubat’ta Kapılar Aralanıyor – Kapı Fuarı 10-13 Şubat 2011

Editör: SerMimar.Net Tarih: 12 - Ocak - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

5. Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı; 10-13 Şubat 2011 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi/Yeşilköy’de kapılarını açıyor.

Sektörün öncülerinin ve büyümeyi hedefleyen firmaların yer alacağı 5. Kapı Fuarı, bu sene de kapıya dair her türlü yeniliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda da katılımcıların iş hacimlerinin gelişmesinde yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyor.

Alanında profesyonel yerli-yabancı yüzlerce mimar, mühendis, müteahhit, satın alma sorumlusu ve iş adamını ağırlayacak olan Kapı Fuarı, ziyaretçisini katılımcısıyla buluşturup sektörün pazar ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor.
Ahşaptan çeliğe, özel tasarımlardan endüstriyel tasarıma, manuel veya otomatik iç ve dış kapı örneklerinin yanında kapı yan sanayi ürünlerinin de sergileneceği 5. Kapı Fuarı, Demos Fuarcılık etiketiyle her geçen sene büyüyen ve yenilenen yapısıyla sektörün tek ihtisas fuarı haline gelmeyi başarmıştır. .

Kapı Fuarını marka haline getiren Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen 5.Uluslararası Kapı ve Yan Sanayi Fuarı’nda siz değerli katılımcılar ve ziyaretçileriyle görüşmek dileğiyle.
Saygılarımızla,

Demos Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti.

KATEGORİ: Fuar

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder