Reklamı Kapat

AGİAD, 25 İşadamı ile Münih İnşaat Fuarı’na Katıldı

Editör: SerMimar.Net Tarih: 27 - Ocak - 2011
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Aksaray Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (AGİAD) Münih Bau 2011 Yapı ve İnşaat fuarına katılmak üzere Almanya — Belçika gezisi düzenledi. Toplam 25 işadamının katıldığı gezide Münih’te düzenlenen Dünyanın en büyük yapı ve inşaat fuarı olan Uluslararası Bau 2011 Yapı ve İnşaat fuarı gezildi.

Türk firmalarının da stant açtığı fuar dünyadan birçok yapı ve inşaat firmasının ilgisini çekiyor. Gezi kapsamında Münih Belediye Başkanlığı ve Münih İşadamları Derneği’nin ev sahipliğinde tertip edilen iş toplantısına da katılım sağlayan ekip, daha sonrasında Frankfurt ve Brüksel’e geçti. Geseke bölgesinde Türk Girişimciler tarafından yaptırılan 100 dekar araziye kurulu Eğitim Kompleks’ini de gezen katılımcılargezinin son iki gününde Brüksel’e geçti. Belçika Türk İşadamları Derneği (BETİAD) ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeğine katıldı.

İşadamları Brüksel’de de tarihi ve turistik bölgeleri gezdikten sonra Türkiye’ye döndü. AGİAD Başkanı Reha Güven iş gezisinin oldukça verimli geçtiğini ifade etti Başkan Güven katılımın fazla olmasından son derece memnun olduklarını dile getirerek, bu tür gezilerin işadamlarının ufkunu açtığını belirtti. AGİAD Başkanı Güven, “Her geçen gün gelişen Aksaray’da dernek olarak işadamlarımıza yurtdışı ve yurtiçi gezilerle iş hacmini artırmada faydalı olmaya çalışıyoruz. Almanya’da ki Münih Bau 2011 Yapı ve İnşaat fuarı çok verimli geçti. İşadamlarımız yeni bağlantılar kurdular. Geziye katılımın çok olması ise bize mutluluk verdi. AGİAD olarak yurtiçi ve yurtdışı gezilere ve fuar organizasyonlarına önümüzde ki günlerde de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

KATEGORİ: Fuar

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder