Reklamı Kapat

Maltepe Nish Adalar Projesi ve Daire Fiyatları

Editör: SerMimar.Net Tarih: 25 - Ocak - 2010
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

daire kredileri, kiptaş Nish adalar projesi, konut kredileri, maltepe kiptaş, Maltepe Nish adalar, nish adalar, nish adalar daire fiyatları, nish adalar konut fiyatları, nish adalar projesi, nish adalar projesi daire fiyatları

Şimdiye değin daha çok Sosyal Konut politikasıyla binlerce konut üretmiş olan Kiptaş İstanbul Maltepe’ de Adalar ve deniz manzarasına hakim tepedeki arazisini ilk defa uygulayacağı “ Gelir Paylaşımı” esasıyla ihale edip inşaatının başlamasını sağladı.

Ocak 2010 ortalarında satışa başlanması düşünülen Nish Adalar Projesi; konumu ve projenin özellikleri itibariyle bugüne kadar Kiptaş’ın ürettiği konut projeleri içinde çok özellikli ve önemli bir yerde.

Kiptaş’ın bu projede ilk defa “Gelir Paylaşımı” modelini uygulama amacı; varlıkların rasyonel şekilde değerlendirip bu arazi gibi, kıymeti yüksek gayrimenkullerden elde edilen kaynakları daha fazla sosyal konut üretimine dönüştürmek…

Nish Adalar projesi 202 bin 500 metrekare arazi üzerinde 2 bin 150 konut, sosyal tesisler ve alışveriş ünitelerinden oluşuyor.

Projede
83 metrekarelik 1+1’ler 132 bin 600 TL’den,
113 metrekarelik 2+1’ler 181 bin 400 TL’den,
123 metrekarelik 2+1’ler 197 bin 100 TL’den,
154 metrekarelik 2+1’ler 304 bin 200 TL’den,
141 metrekarelik 3+1’ler 268 bin 200 TL’den,
195 metrekarelik 3+1’ler 330 bin 500 TL’den,
208 metrekarelik 4+1’ler ise 396 bin 400 TL’den

başlayan fiyatlarla satılıyor.

daire kredileri, kiptaş Nish adalar projesi, konut kredileri, maltepe kiptaş, Maltepe Nish adalar, nish adalar, nish adalar daire fiyatları, nish adalar konut fiyatları, nish adalar projesi, nish adalar projesi daire fiyatları

Projede belirlenen en yüksek fiyat 458 bin 100 TL. Bu daire çeşidi, A tipi olan 195 metrekare 3+1. Akbank, Vakıfbank veya Bank Asya’dan yüzde 10 peşinatla konut kredisi kullanılabiliyor.

Arazi Başıbüyük bölgesinde Büyükbakkalköy ormanının hemen eteğinden başlayıp 5 adayı da kesintisiz gören hakim bir tepede yer alıyor.

daire kredileri, kiptaş Nish adalar projesi, konut kredileri, maltepe kiptaş, Maltepe Nish adalar, nish adalar, nish adalar daire fiyatları, nish adalar konut fiyatları, nish adalar projesi, nish adalar projesi daire fiyatları

Mimari projede manzarayı kesintisiz görmek, ön planda tutularak blok tipleri ve yerleşimleri yapılmış ve evlerin yüzde 75’inin salon ve mutfaklarından manzara görmeleri sağlanmış.

Projede arazinin yüzde 80’i rekreasyon alanlarına ayrılmış yeşil alanlar içinde 4 adet açık havuz şelale ve göletler bulunmaktadır.

Tatil Köyü mantığında planlanan sitede 2 bin 500 metreakre olarak ayrılan sosyal tesis içinde 400 metrekare kapalı havuz , saunalar fitness salonlarının olduğu bir wellness merkezi yer alıyor.

Nish Adalar’dan Küçükyalı sahil yolu 7 dakika (4 km), E-5’e 3 dakika (2 KM), Bostancı İskelesi ise 15 dakika (7Km).

Nish Adalar projesinin yapım ve satışını üstlenen Özyazıcı İnşaat, 1997 yılından bu yana ağırlıklı konut üretimi olmak üzere inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. 3 bin adedin üzerinde konut yapıp teslim eden Özyazıcı İnşaat Kiptaş’ın çeşitli projelerinde ve en son Nish Adalar’ın alt tarafında bulunan Ada Tepe konutlarını tamamladı.

Halkalıdaki Ihlamur evlerini yapıp teslim eden, Özyazıcı İnşaat, Yenibosna’da Temmuz 2010 da tamamlanacak olan NİSH İstanbul projesinin de Ortağı ve yapımcısı.

daire kredileri, kiptaş niş adalar, kiptaş Nish adalar projesi, konut kredileri, maltepe kiptaş, Maltepe Nish adalar, niş adalar, niş adalar projesi, nish adalar, nish adalar daire fiyatları, nish adalar konut fiyatları, nish adalar projesi, nish adalar projesi daire fiyatları

Açılışta konuşan Ahmet Özyazıcı; “Böyle özel bir araziyi layık olduğu şekilde projelendirmek için Mimarımız İsmet Köseoğlu ile birlikte 3 ayı aşkın süre geceli gündüzlü çalıştık. Bu arazi Anadolu yakasının en özel noktasında bulunmaz güzelliklerin ortasında yer alıyor. Deniz her yerde var ancak yaşayan adaları yaşam ışıltılarıyla görmek deniz görmekten de öte bir zenginlik. Projede hem içerden manzarayı en güzel göstermeye hem de İstanbul’a güzel bir slüet kazandırmaya çok dikkat ettik . Sonuçta mükemmele yakın bir neticeye ulaştığımıza inanıyoruz. NISH ADALAR Deniz kenarı bir şehirde oturup denize hasret İstanbul’lulara bir armağan olacaktır. Modern yaşamın tüm Gereklerini karşılayacak olan Nish Adalar 30 ayda tamamlanıp teslim edilecektir” diye konuştu.

212 481 25 23
444 52 32
www.ozyazici.com
info@ozyazici.com

KATEGORİ: Proje

ÖNCEKİ KONU: »
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder