Reklamı Kapat

Şehir Çocuklarına Oyuncaklar

Editör: SerMimar.Net Tarih: 30 - Mart - 2010
Sosyal Paylaşım: Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş twitter

Şehir Çocuklarına Oyuncaklar

Çocuğunuz kendi odasında oyuncaklarıyla oynarken güvenli bir ortamdadır. Yine de onu kapıdan çaktırmadan izlersiniz, iyi mi diye! Fakat apartmanda yaşıyorsa bu çocuğun bir eksiği vardır: Oyun arkadaşları ve açık hava.

Şehirleşmenin hızla arttığı günümüzde çocukların oyun alanları da aynı oranda kısıtlı kalıyor. Bir taraftan artan bina ve sokaklar “sokak oyunlarına” izin vermezken bu duruma çözüm olarak geliştirilen parklarda çocuklar için gittikçe daha eğlenceli, renkli ve fantastik oyuncaklar yerlerini alıyor. Eğer bahçeli bir eviniz varsa veya ana okulu işletiyorsanız bu tip açık hava oyuncaklarını siz de edinebilirsiniz, fakat doğal olarak günlük güzergahınızda bulamaz veya nereden alacağınızı bilemiyor olabilirsiniz.

Eğer çocuğunuza açık havada oyun oynama ve enerjisini harcatma fırsatınız varsa veya parklardaki oyuncakların güvenli olup olmadıkları konusunda endişeliyseniz size bu konuda yardımcı olacak çok yaratıcı ürünlere sahip Mertoğlu firmasının kataloglarına aşağıdaki linkten göz atmanızı tavsiye ederiz. Ürünleri beğenirseniz önümüz haftasonu… Ufaklığa alışverişe çıkmak için harika bir fırsat!

http://www.mertoglu.com.tr/

KATEGORİ: Peyzaj

ÖNCEKİ KONU:
SONRAKİ KONU: « 


Yanıt Gönder